Bakireyseniz Tampon Nasıl Kullanılır

Bakireyseniz Tampon Nasıl Kullanılır
Pek çok genç Gaziantep escort kız, bakire iseniz tamponun nasıl kullanılacağını merak eder. Tamponlar, kan vücuttan çıkmadan önce adet kan akışını emmek için kullanılan ürünlerdir. Vajinal girişe kolayca yerleştirilebilmesi için bir silindir şeklindedirler ve içeri girdiklerinde vücudunuzun şekline uyacak şekilde genişlerler. Sahip olduğunuz kan miktarına veya adet akışınıza göre farklı boyutlar ve emicilikler vardır. Tampon kutularının içinde nasıl takılacağına dair detaylı açıklamalar var ama şimdi bakire iseniz tamponun nasıl kullanılacağını anlatacağız. Ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz.

Özellikle bakire iseniz, ilk kez tampon kullandığınızda biraz gergin olmanız normaldir. Her şeyden önce, bakire kızlar da dahil olmak üzere herhangi bir kızın tampon kullanabileceğini bilmelisiniz. Tampon kızlık zarını biraz esnetebilir ama tamponla bekaretinizi kaybetmezsiniz. Bunu bilmek önemlidir.

Rahatlamalısınız çünkü bu yerleştirmeyi kolaylaştıracaktır. Gergin olduğunuzda ve kaslarınızı gerdiğinizde, bu, bakire iseniz tampon yerleştirme eylemini engelleyebilir.
Bakire iseniz ne tür bir tampon satın almalısınız? Herkesle aynı tampon. Önerdiğimiz tek şey aplikatörlü bir tane satın almak.

Önce tamponunuzun talimatlarını okuyun ve ardından iki eliniz de serbest kalacak şekilde görebileceğiniz bir yere bırakın.

Ellerinizi yıkayın ve rahat bir pozisyon bulun: tuvalette oturun, dizler açık, dizleriniz bükülü ve ayrı olarak hafifçe eğik veya ayakta ve bir ayağınızı tuvalete koyarak. Bakire iseniz tampon takmayı çok daha kolaylaştıracak iyi pozisyonlar.

Tampon sargısını çıkarın ve aplikatörün veya dış tüpün ucundaki dairesel işaretleri arayın. Tamponu kavramak için kullandığınız parmaklarınızla (işaret ve başparmak) tutun. Kordon iç borudan sarkmalıdır (daha küçüktür ve daha büyük dış borunun içindedir).

Diğer elinizle labia'yı (vajina girişinizin etrafındaki kıvrımlar) açın ve aplikatörün yuvarlak ucunu vajinanızın girişine, sırtınıza dönük olacak şekilde yerleştirin.

Yavaşça itmek tampon parmaklarınız vücudunuzu dokunma ve dış tüp vajinanın içinde tamamen olduğunda giriş ve durdurmak doğrudur.

Dış boru içinizdeyken, işaret parmağınızla iç boruyu (ipliğin asılı olduğu) itmeniz gerekir.

İç boru da vücudunuzun içindeyken, dış boruyu çıkarmak için baş parmağınızı kullanın. İpliğin vücudunuzdan dışarı sarktığından emin olmalısınız, böylece daha sonra tamponu dışarı çekerek çıkarabilirsiniz.

Bu nedenle, bakire iseniz tampon kullanmanın anahtarı, tam olarak ne yapmanız gerektiğini bilmek ve sakin kalmaktır.