Gaziantep Benzinliğin Ofisinde Seks Yaşadım

Gaziantep Benzinliğin Ofisinde Seks Yaşadım
Daha önce başıma gelmeyen ve üç gün önce yaşadığım bir anımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Çünkü bu sırrı içimde tutarsam dayanamam diye düşünüyorum. Birine içimi dökmem gerekiyor. Ancak en yakınıma bile bu sırrımı anlatsam beni ifşa eder diye korkuyorum. O yüzden hiç tanımadığım kişilere yani sizlere bu sırrımı vermek istiyorum.

Sürekli olarak Nizip bölgesinden Birecik bölgesine gel git yapan bir bayanım. Çünkü bir banka da çalışıyorum. Bankamın ismini şuan burada belirtmeme gerek yok. Ancak otobüs ve minibüs sorunu çektiğim bir güne denk geldi bu olay diyebilirim. Komşum olan Ahmet bey sürekli olarak asansör de karşılaştığım biriydi. Her sabah günaydın diyerek aynı asansöre denk geliyorduk. Son derece bakımlı biriydi. Benim kocam ise evde sabah akşam uyuyan öküzün biri ve bana hiç değer vermiyor diyebilirim. Hem seks hayatım da bir hareket yoktu hem de hiç romantizm yaşamadığımız için beni fazlasıyla üzüyordu bu durum. Ancak bir şey demiyordum. Çünkü kendimi işe vermiştim. Sürekli olarak iş hayatında gel git yapıyordum. Komşumuz Ahmet bey ise her gün gördükçe beni fazlasıyla etkiliyordu. Ancak evli olduğumu biliyordu. O ise bekar hayatı ile resmen gençliği yaşadığını biliyordum. Benim yaşım ise 26 ve en harika yaşlarımda olduğumu ve en azgın dönemim de olduğumu biliyorum. Kocamın bunun farkında olmaması üzücü.

Yağmurlu Bir Gün


Yine bir sabah işe gidiyorum ve hava fazlasıyla yağmurluydu. Adeta binanın dışına çıkmaya bile cesaret edemiyordum. Tam o sırada arkamdan bir ses "Günaydın" dedi. Arkam da son derece şık giyinmiş harika parfüm kokusu burnuma gelen Ahmet bey vardı. Günaydın diyerek cevap verdim ve biraz yağmur altında sohbet ettik. Arabası vardı ancak yağmur durana kadar benimle beklemek istedi. Yağmur hiç duracak gibi değildi. "Arabam da sohbete devam edelim yol üstünde sizi bankanıza da bırakmış olurum dedi." Bu teklifi geri çeviremezdim çünkü işe geç kalma ihtimalim oldukça yükseliyordu. Kocamın zaten beni görmesi imkansızdı geceden bilgisayar oyunları oynayarak uyumuştu, ancak ben işten geldikten sonra yemek için uyanacaktı. Bende arabaya bindim. Son model arabası fazlasıyla dikkatimi çekti ve ne iş yaptığını sormak istedim. Bana benzin istasyonu sahibi olduğunu söyledi ve bir kaç yerde daha işletmesi olduğunu ancak kendisinin onlarla fazla uğraşmadığını söyledi. Son derece zengin ve yakışıklı biriydi. Sanırım bu durum benim fazlasıyla hoşuma gitmişti. Ahmet bey ile sohbetimi oldukça samimi bir hale dökmem gerekiyordu. Bende bu durumu fırsat bilerek git gide daha samimi şekil de konuşmaya başladım. İstemsizce Ahmet Bey'den hoşlanıyordum.
Ertesi Gün

Ertesi gün tekrar hava yağmurluydu ve bilerek evden geç çıkmaya çalışıyordum. Ahmet beyin kapısının sesini duyarak aynı  asansöre binmenin planlarını yapıyordum. Daha sonra Ahmet Bey kapıdan çıktı ve bende aynı anda çıktım. Bana bakarak gülümsedi ve aynı asansöre bindik. Özellikle daha seksi bir etek ve daha dekolteli bir gömlek giydim. Ahmet Bey'in dikkatini çekecek miyim diye merak ediyordum. Asansöre bindik ve bir ara aynadan göğüslerime baktığını fark ettim. İşte bu dedim kendi kendime. Nasıl gideceksin işe diye sordu ve otobüsle dedim. Bu kadar güzel bir bayanı otobüsle işe gitmesine izin veremem gelin ben bırakayım dedi. Emin misiniz diye sordum ve evet dedi. Yolda sürekli olarak bacaklarıma bakıyordu ve göğüslerime bakmaya çalışıyordu. Sanırım harika fiziğimle onu çok fazla etkilemiştim. İnerken refleks olarak yanağından öptüm ve pardon dedim. Hayır bunu hak ettim dedi bana. Güldüm ve bana iş çıkışı ofisim de bir kahve içmez miyiz diye sordu. Eğer eve geç kalmayacaksak olur dedim ve numaramı verdim ona.Gaziantep Benzinliğin Ofisinde Seks Yaşadım
İlk Mesaj

Öğle saatlerin de bir mesaj geldi ve Ahmet bey bana ofisinden bir fotoğraf atarak seni bekliyorum dedi. Daha da fazla sabırsızlandım ve ona wc de bulunan boy aynasından seksi bir fotoğrafımı attım. Müdürümden izin isteyerek erken çıkmak için izin istedim. İstediğim izni alır almaz Ahmet Bey'e " Bugün erken çıkıyorum beni alabilir misin?" diye  mesaj attım ve bana olur hemen geliyordum dedi. Bende aramızda ki ateşin daha çok artması için kırmızı bir kalp gönderdim. Oda bana kalpli gözler göndererek neler yaşayacağımızın sinyalini verdi.  Daha sonra arabaya bindik ve bu sefer hoş geldin diyerek dudağımdan öptü beni.
Alev Alev Yanıyorum

İlk gün için bu kadar samimiyet fazlaydı biliyorum ama aramız da resmen bir elektriklenme vardı. Sohbet ederken bir anda elini bacaklarıma attı. O kadar sıcaktım ki bana dokunması bile beni ıslatmıştı.  Ofisine vardığımız zaman son derece şık bir ofisi olduğunu gördüm. Ayrıca ondan başka kimse yoktu sanırım benim için herkese özel izin vermişti. Bana ne içmek istersin diye sordu ve duvarda ki fazlasıyla harika alkolleri gördüm. Viski içmek istediğimi söyledim. Bir kaç bardak viski içtikten sonra artık seks kıvamına gelmiştik.

Oturduğumuz deri koltukta elimi boynumdan alta doğru götürüp kalçamı avuçlamıştı ve bana çok seksisin demişti. Uzun zamandır bunu duymamıştım ve bir erkek tarafından bu kadar ilgi görmemiştim. Göğüslerimi avuçladıktan sonra dudaklarıma yapıştı ve beni deri koltuğa uzandırdı. Bir yandan eliyle bacaklarımı sıkıyor. Diğer yandan dudaklarımı koparırcasına öpüyordu. Harika bir zevk veriyordu bana ve onu istiyordum. Daha sonrasında ayağa kalktık ve pantolonunu soyarak ona bir oral seks yaptım. Ofiste kondom olup olmadığını bilmiyordum. O an ki heyecanla ve istekle kondom sormayı unuttum ve tüm seks deneyimini kondom olmadan gerçekleştirdik. Oral sekste çok fazla zevk aldığı belliydi ve harika büyüklükte bir penisi vardı.
Anal Seks Ve Oral Seks

Beni çalışma masasına uzandırdı ve hiç unutamayacağım bir anal seks gerçekleştirdi. Evet canım yanıyordu ancak fazlasıyla zevk alıyordum. Bana acıyor mu diye sorduğun da devam et diyordum çünkü seks yapmayı özlemiştim. Hiç durmasını istemiyordum. Deri koltukta kucağına oturdum daha sonra ve o kadar sert ilişki yaşamak istiyordu ki bunu hissediyordum. Daha önce kucakta hiç bu kadar çok zıplamamıştım diyebilirim. Göğüslerimi o kadar çok ısırdı ve emdi ki bunu sizlere anlatamam. Müthiş dil darbeleri atıyordu ve daha sonra vajinamı yalamaya başladı. Hiç bitmesin istiyordum. Umarım boşalmaz diye kendi kendime söyleniyordum. Çünkü boşalırsa rahatlar ve durur diye korkuyordum. Bir yandan da içime boşalırsa diye bir korku vardı aslında ama bu zevke değer miydi bilemiyorum. Göğüslerimin arasından gel git yapıyor ve aynı anda ağzıma veriyordu. Resmen seks nedir ve nasıl yapılır sorusunun cevabını Ahmet beyle vermiş olduk. En son seksin sonlarına doğru yaptığım oral sekste suratıma öyle güzel boşaldı ki, ikimizin de rahatlamasına neden olan bir boşalmaydı diyebilirim. Seks sonrası koltukta bir saat birbirimize sarılarak uyumuşuz.

Çıkışta beni evime bir kaç metre yürüme mesafesine bıraktı. Kimsenin görmesini ve bu yasak aşkın devam etmesini istiyorduk. Eve gittiğim de kocam hala uyuyordu. Benimle ilgilenmemesinin tek anlamı oyundu. Ahmet Bey ile hala görüşmeye devam ediyoruz ve bazı hafta sonları mesaiye diye evden çıkıyorum. Karşı dairem de oturan Ahmet beye kahvaltıya gidiyorum ve sabah 10'dan akşam 18'e kadar aynı evde olup seks yapıyoruz. Ayrıca çok zengin biri olduğu için aldığı hediyeler beni fazlasıyla mutlu ediyor.